Kámen Slunce

Tento kámen evokující vycházející slunce Vám přinese teplo do Vašeho domova. Jeho jasné barvy a 3D efekt přilákají každé oko. Pořiďte si ho jakou neotřelou ozdobu či těžítko na pracovní stůl nebo na parapet mezi květiny a vneste do svého milovaného domova výjimečnost.

Skladem
Kód: 105
1 150 Kč
Kategorie: Kameny
Velikost: Ø 15 cm
Materiál: vysoce kvalitní modelářská sádra
Barvy: akrylové barvy, tekuté perly, finální lak

Všechna díla vznikají ručně od tvorby vlastních odlitků ze speciální vysoce kvalitní modelářské hmoty, vytvrdnutí a schnutí polotovaru přes podkladovou barvu, dále pak samotný design výrobků až po finální lakování, které dodá dílu lesk a zároveň ochranu před vnějšími vlivy. Díky těmto postupům můžete mít jistotu, že Vám takto zpracovaný kámen bude dělat radost po velmi dlouhou dobu. Maluji technikou Dot-Art při které se klade jedna tečka vedle druhé a vznikají zajímavé abstraktní obrazy. Tuto techniku prokládám tahy tenkými štětci a na velmi tenké linky používám barvy na porcelán. Finální zdobení pak provádím tekutými perlami, které dodají celému výrobku plastičnost.

Kámen je odolný proti vodě, přesto však doporučuji jej instalovat do vnitřních prostor nebo zastřešených částí zahrad.

Máte-li svou vlastní představu o kombinaci barev, velmi ráda Vám namaluji cokoli na přání. Tak neváhejte a kontaktujte mne přes poptávkový formulář nebo rovnou telefonicky.

Zpět do obchodu