Svícen Sluneční energie

Představte si teplo sálající do obličeje z prvních jarních paprsků. Tento svícen byl malován přesně s těmito pocity. Přinese teplo do Vašeho domova v průběhu sychravých a chladných dnů a naopak jeho veselý design ještě více rozzáří Váš dům během horkých letních dnů. Krásně oživí také stůl na letní terase.

Skladem
Kód: 158
950 Kč
Kategorie: Svícny
Velikost: Ø 9,5 cm
Materiál: vysoce kvalitní modelářská hmota
Barvy: akrylové barvy, kontury na porcelán, finální lak

Jako všechny mé výrobky, také tento svícen byl vyroben od A do Z ručně od tvorby vlastních odlitku ze speciální vysoce kvalitní modelářské hmoty, vytvrdnutí a schnutí polotovaru přes podkladovou barvu, dále pak samotný design svícnu až po finální lakování, které dodá dílu lesk a zároveň ochranu před vnějšími vlivy. Díky těmto postupům můžete mít jistotu, že Vám takto zpracovaný svícen bude dělat radost po velmi dlouhou dobu. Maluji technikou Dot-Art při které se klade jedna tečka vedle druhé a vznikají zajímavé abstraktní obrazy. Tuto techniku prokládám tahy tenkými štětci a na velmi tenké linky používám barvy na porcelán. Finální zdobení pak provádím tekutými perlami, které dodají celému výrobku plastičnost.

Svícen je odolný proti vodě, přesto však doporučuji jej instalovat do vnitřních prostor nebo zastřešených částí zahrad.

Udržitelný kousek v krásném designu, co víc si přát. Pořiďte si také vy ten svůj a vytvořte svému domovu mimořádnou atmosféru.

Máte-li svou vlastní představu o kombinaci barev, velmi ráda Vám namaluji cokoli na přání. Tak neváhejte a kontaktujte mne přes poptávkový formulář nebo rovnou telefonicky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu