Kolekce šperků Zlato-modrá

Kombinace barev u tohoto setu bude díky metalickým odstínům některých detailů velmi vhodná k oživení večerních šatů, ale také například k vyzvednutí business outfitu. Tóny hnědé a zlaté barvy na modrém podkladu budou slušet každé ženě, která preferuje tlumenější bary.

Skladem
Kód: 149
750 Kč
Kategorie: Kolekce
Velikost náhrdelníku: Ø 4,5 cm
Velikost náušnic: Ø 3,2 cm
Materiál náhrdelníku: dřevo, kov, kůže
Materiál náušnic: dřevo, kov
Barvy: akrylové barvy, finální lak

Při výrobě šperků používám jednotlivé komponenty, které skládám dohromady a vytvářím tak jedinečné sady nebo samostatně náušnice a náhrdelníky. Šperky jsou udržitelné, protože je vytvářím z přírodního materiálu a tím je dřevo. Jsou také odolné proti oděru díky trojité vrstvě laku. Samozřejmostí je pak ruční malba šperků.

Maluji technikou Dot-Art při které se klade jedna tečka vedle druhé a vznikají zajímavé abstraktní obrazy. Tuto techniku prokládám tahy tenkými štětci a na velmi tenké linky používám barvy na porcelán. Finální zdobení pak provádím tekutými perlami, které dodají celému výrobku plastičnost.

Máte-li svou vlastní představu o kombinaci barev, velmi ráda Vám namaluji cokoli na přání. Tak neváhejte a kontaktujte mne přes poptávkový formulář nebo rovnou telefonicky.

Zpět do obchodu