O mně

Sv¡cny od Katky (2)                                              

Milí přátelé,

jmenuji se Katka Dobrovolná a jsem majitelkou této mini značky s ručně vyráběnými a malovanými bytovými dekoracemi a obrazy.

Jako máma dvou malých rošťáků jsem delší dobu přemýšlela jak uniknout ze světa točícího se pouze kolem dětí. A jednoho večera mne napadlo vzít do ruky štětec, barvy a pro radost si namalovat mandalu. Sama jsem byla mile překvapena výsledkem. Zjistila jsem, že je to neskutečně obohacující proces. Ponořena do vlastního světa při svitu lampy, kdy celý dům spí, unášena abstraktími představami zvěčňujícími pravidelné ornamenty do sádrových odlitků nebo na dřevěnou desku, bez pravidel, bez akademických pouček, jen já, barvy a má fantazie.

Jsem také žena s bohatou cestovatelskou minulostí. Kdy právě na cestách jsem nasála nejrozmanitější chutě a vůně dálek z různých koutů světa. Od horských potůčků a pasáků krav, přes vůni mořského vánku a západu oceánského slunce až po záhadné kouty orientu. Právě tento bohatý mix zkušeností naleznete v každém namalovaném díle. Barevné odstíny jsou jasné, veselé s nádechem třpytu jako barvy jara, léta či právě orientu. A toto je alfou a omegou mé tvorby. Každý design je navrhován s pečlivostí, citlivostí a s velkým důrazem na detail. Malování technikou Dot-Art je pro mne zároveň způsobem meditace a pomáhá mi v sobě nalézt velmi důležitou rovnováhu a klid.


Zkrášlete si domov výjimečným kouskem umění. Velmi ráda Vám také namaluji cokoli na přání.

 

Zpět do obchodu