Srdce Rozkvetlá louka

Inspirací pro tvorbu tohoto srdíčka mi byla voňavá, rozkvetlá louka plná různorodé fauny a flóry. Hlavním motivem je však květ vycházející z mé fantazie. Srdíčko bude vhodné pro ženu, která miluje přírodu, slunce a květiny.

Skladem
Kód: 167
600 Kč
Kategorie: Kameny
Velikost srdce: 10 cm výška, 9 cm šířka
Materiál: vysoce kvalitní modelářská hmota
Barvy: akrylové barvy, kontury na porcelán, finální lak

Jako všechny mé výrobky tak také toto srdce bylo vytvořeno od A do Z ručně od tvorby odlitku ze speciální vysoce kvalitní modelářské hmoty, vytvrdnutí a schnutí polotovaru přes podkladovou barvu, dále pak samotný design výrobku až po finální lakování, které dodá dílu lesk a zároveň ochranu před vnějšími vlivy. Díky těmto postupům můžete mít jistotu, že Vám takto zpracované srdíčko bude dělat radost po velmi dlouhou dobu. Maluji technikou Dot-Art při které se klade jedna tečka vedle druhé a vznikají zajímavé abstraktní obrazy. Tuto techniku prokládám tahy tenkými štětci a na velmi tenké linky používám barvy na porcelán. Finální zdobení pak provádím tekutými perlami, které dodají celému výrobku plastičnost.

Srdce je odolné proti vodě, přesto však doporučuji jej instalovat do vnitřních prostor nebo zastřešených částí zahrad.

Máte-li svou vlastní představu o kombinaci barev, velmi ráda Vám namaluji cokoli na přání. Tak neváhejte a kontaktujte mne přes poptávkový formulář nebo rovnou telefonicky. Na přání velmi ráda také napíši na spod výrobku konkrétní věnování.

Zpět do obchodu