Svícen Moravský les

Před tvorbou tohoto svícnu jsem strávila celý den v lese. A právě les se stal obrovskou inspirací namalovat svícen, který bude plný barev a vůní lesa, ale také bude evokovat klid a pocity bezpečí. Zvolila jsem tlumenější tóny zelené a hnědé a lehounce jsem je oživila metalickým tónem zlaté barvy. Výsledkem je tento velmi příjemný kousek, který se hodí do každého interiéru.

Skladem
Kód: 179
1 450 Kč
Kategorie: Svícny velké
Velikost svícnu: Ø 15 cm
Materiál: vysoce kvalitní modelářská hmota
Barvy: akrylové barvy, kontury na porcelán, finální lak
Svícen Moravský les
ZDARMAZDARMA

Všechna díla vznikají ručně a jinak tomu nebylo ani u tohoto svícnu, od tvorby vlastních odlitků ze speciální vysoce kvalitní modelářské hmoty, vytvrdnutí a schnutí polotovaru přes podkladovou barvu, dále pak samotný design výrobků až po finální lakování, které dodá dílu lesk a zároveň ochranu před vnějšími vlivy. Díky těmto postupům můžete mít jistotu, že Vám takto zpracovaný svícen bude dělat radost po velmi dlouhou dobu. Maluji technikou Dot-Art při které se klade jedna tečka vedle druhé a vznikají zajímavé abstraktní obrazy. Tuto techniku prokládám tahy tenkými štětci a na velmi tenké linky používám barvy na porcelán. Finální zdobení pak provádím tekutými perlami, které dodají celému výrobku plastičnost.

Svícen je odolný proti vodě, přesto však doporučuji jej instalovat do vnitřních prostor nebo zastřešených částí zahrad.

Máte-li svou vlastní představu o kombinaci barev, velmi ráda Vám namaluji cokoli na přání. Tak neváhejte a kontaktujte mne přes poptávkový formulář nebo rovnou telefonicky.

Zpět do obchodu