Svícen Orient

Tvorba tohoto svícnu byla láskou na první tah štětcem. Kombinace tyrkysové s odstíny zlatých tónů na čokoládově-hnědém podkladu v designu inspirovaném orientem mne vtáhla do naprosté koncentrace a meditační polohy plné klidu a vnímání krásy. Takto vznikal tento kousek, který se hodí nejen do výstředního art deco interiéru, ale také například na letní terasu kde se pořádá výjímečná narozeninová párty. Svícen bude vhodným dárkem ženě, která má ráda výstřední, ale vkusné dekorace do svého obydlí.

Skladem
Kód: 137
1 500 Kč
Kategorie: Svícny
Velikost svícnu: výška 9 cm, šířka 10cm
Materiál: vysoce kvalitní modelářská hmota
Barvy: akrylové barvy, kontury na porcelán, tekuté perly, finální lak
Svícen Orient
ZDARMAZDARMA

Jako všechny mé výrobky, také tento svícen byl vyroben od A do Z ručně od tvorby vlastních odlitku ze speciální vysoce kvalitní modelářské hmoty, vytvrdnutí a schnutí polotovaru přes podkladovou barvu, dále pak samotný design svícnu až po finální lakování, které dodá dílu lesk a zároveň ochranu před vnějšími vlivy. Díky těmto postupům můžete mít jistotu, že Vám takto zpracovaný svícen bude dělat radost po velmi dlouhou dobu. Maluji technikou Dot-Art při které se klade jedna tečka vedle druhé a vznikají zajímavé abstraktní obrazy. Tuto techniku prokládám tahy tenkými štětci a na velmi tenké linky používám barvy na porcelán. Finální zdobení pak provádím tekutými perlami, které dodají celému výrobku plastičnost.

Svícen je odolný proti vodě, přesto však doporučuji jej instalovat do vnitřních prostor nebo zastřešených částí zahrad.

Udržitelný kousek v krásném designu, co víc si přát. Pořiďte si také vy ten svůj a vytvořte svému domovu mimořádnou atmosféru.

Máte-li svou vlastní představu o kombinaci barev, velmi ráda Vám namaluji cokoli na přání. Tak neváhejte a kontaktujte mne přes poptávkový formulář nebo rovnou telefonicky.

Zpět do obchodu