Svícen Tyrkysová záře

Tento svícen vznikal současně se svícnem Zlatý sen. Také zde jsem malovala metalickou zlatou linkou pouze s tím rozdílem, že na tyrkysový podklad. Výsledkem je jemný svícen díky zlatým tónům působící velmi luxusně. Bude se velmi hodit do interiéru s metalickými detaily.

Skladem
Kód: 182
950 Kč
Kategorie: Svícny malé
Velikost svícnu: Ø 9,5 cm
Materiál: vysoce kvalitní modelářská hmota
Barvy: akrylové barvy, kontury na porcelán, finální lak

Všechna díla vznikají ručně od tvorby vlastních odlitků ze speciální vysoce kvalitní modelářské hmoty, vytvrdnutí a schnutí polotovaru přes podkladovou barvu, dále pak samotný design výrobků až po finální lakování, které dodá dílu lesk a zároveň ochranu před vnějšími vlivy. Díky těmto postupům můžete mít jistotu, že Vám takto zpracovaný svícen bude dělat radost po velmi dlouhou dobu. Maluji technikou Dot-Art při které se klade jedna tečka vedle druhé a vznikají zajímavé abstraktní obrazy. Tuto techniku prokládám tahy tenkými štětci a na velmi tenké linky používám barvy na porcelán. Finální zdobení pak provádím tekutými perlami, které dodají celému výrobku plastičnost.

Svícen je odolný proti vodě, přesto však doporučuji jej instalovat do vnitřních prostor nebo zastřešených částí zahrad.

Máte-li svou vlastní představu o kombinaci barev, velmi ráda Vám namaluji cokoli na přání. Tak neváhejte a kontaktujte mne přes poptávkový formulář nebo rovnou telefonicky.

Zpět do obchodu